Unbeatable Location - Steps To The City Centre

  • 102 m²

Apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre o rozloze 102 m² se nachází ve čtvrti Oxford Street 16 minut chůze od Centrální park a pojme až 4 hostů. Tento 2-pokojový apartmán s 2 koupelnami nabízí i kompletní kuchyni.

Hlavní umístění přibližně 5 minut chůze od vlakového nádraží Museum umožňuje přístup do Storeroom Vintage. Opera v Sydney je 2 km od apartmánu, a letiště Sydney je vzdáleno méně než 15 minut jízdy. Claires kitchen at le Salon, nabízející jídla evropské kuchyně, se nachází 200 metrů od apartmánu. Autobusová zastávka Elizabeth St at Hay St je 10 minut chůze od ubytování.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Unbeatable Location - Steps To The City Centre Sydney
New York-Style Loft In Sydney Cbd With City Views
Cena pouze pro mobilní zařízení

New York-Style Loft In Sydney Cbd With City Views

5.0
Důstojně 1 recenzi
142 m od ubytování
Urban Oasis With Parking Gym Sauna And Lap Pool
Cena pouze pro mobilní zařízení

Urban Oasis With Parking Gym Sauna And Lap Pool

6.3
Dostačující 14 recenzí
382 m od ubytování
Cozy Surry Hills Stay Close To Central
Cena pouze pro mobilní zařízení

Cozy Surry Hills Stay Close To Central

446 m od ubytování

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkoviště

    Aktivity

    • Jízda na koni
    • Cyklistika
    • Tenisový kurt
    • Golfové hřiště

    Služby v ubytování

    • Ostraha

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    V pokojích

    • Klimatizace
    • Topení
    • Sedací kout
    • Patio
    • Terasa
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl

    V koupelně

    • Pračka

    Zařízení

    • LCD TV

    Design

    • Koberec

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Výtah
    • Detektory kouře
    • Hasicí přístroje
    • Přístup pomocí karty s klíčem

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 14:00 do 23:59
    Odhlášení: do 11:00
    Číslo licencePID-STRA-89014
    Často kladené otázky
    • Kde je apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre umístěn?
      Apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre se nachází v blízkosti Hyde Park.
    • Jaké atrakce jsou v blízkosti apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre apartmán?
      Mezi oblíbené atrakce poblíž apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre apartmán patří Pyrmont most, což se nachází 20 minut chůze.
    • Nabízí apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre parkování?
      K apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre patří parkování na soukromém parkovišti zdarma pro hosty.
    • Jsou v blízkosti toto ubytování typu apartmán nějaké stravovací zařízení?
      Mezi restaurace v blízkosti toto ubytování typu apartmán patří restaurace Claires kitchen at le Salon a Bar Vincent, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • Jak velký je apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre?
      Apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre má 102 m².
    • Kolik hostů se může ubytovat v apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre apartmán?
      Apartmán Unbeatable Location - Steps To The City Centre apartmán může poskytnout ubytování až pro 4 hostů.

    Umístění

    Map

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Zatím žádné recenze :(

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Unbeatable Location - Steps To The City Centre Sydney

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít